محل تبلیغات شما

1.اول اینکه چقدر مردهایی که حلقه شون رو دست میکنن و "متعهد" هستن،جذابن!

2.به همون اندازه مردهایی که تا به یه جایی میرسن،زنشون که با همه چیز ساخته رو طلاق میدن تا برن پی عیاشی،نفرت انگیزن!

3.دیروز شنبه هم دانشگاه رفتم هم ورکشاپ میم جان!ینی من اگه اسمشو کامل تایپ کنم،هم بیوگرافی خودش میاد بالا،هم وبلاگ من!پس به همون میم جان اکتفا میکنم!

میم از وبلاگ نویس های قدیمیه،دیروز بهم آدرس وبش رو داد.که رمز و ایمیلش رو بازیابی کنم و شنبه هفته دیگه بهش بدم.یه لاف زدم موندم چجوری جمعش کنم|:

نمیدونم چرا یا حس های بچگانه خودمه کهانگار دارم ازش پالس میگیرم و اشاره هایی زیرکانه میکنه.مثلا" دیروز صندلیش رو به قبله من بود!

ولی خب نمیشه از رفتارش پی به چیزی برد.چون با همه مهربونه!دوستم میگه پیش این آدم امنیت احساسی نداری.

4.از سه شنبه هفته پیش مادرم رفته مسافرت و منو پدر تنهاییم.فکرشو نمیکردم بتونم از پس کارهایی خونه بر بیام.ولی تا اینجا که بدنگذشته!

سرویس شستم دیروز و کف آشپزخونه رو سامون دادم،دانشگاه رفتم صبح و عصر ورکشاپ.شام هم پختم!

وقتشه یا دهنم بوی شیر میده هنوز؟!!((((:

5.مشاور من و میم جان یه نفر مشترکه.گاهی وسوسه میشم بهش بگم از این علاقه.ولی دهنمو میبندم.بهش گفتم دلم میخواد یه نفرو دوست داشته باشم و. خیلی استقبال کرد و گفت خوبه.گفت کسی مد نظرت هست؟منم کتمان کردم.چون روم نمیشد.چون میم جان رو میشناسه.چون میم جان استادمه.چون.

6.جدیدا" افتادم روی لم شال و روسری خریدن!طی دو هفته 2تا شال خریدم یه روسری.اونم با این قیمت ها|:

یکی خریددم68 که 60 داد،شال

یکی 68 که تخفیف نداد|: روسری

امروزم دم راه شال خریدم 68 که 65 زد|:

اسمس های بانک رو جرات ندارم ببینم!ینی این پولو داده بودن برای ارتودنسی هام|: 1تومن دادم عصب کشی و بقیه ش رو دارم خورد خورد میجوم|:

باشد که رستگار شوم!

7.یه خاستگار داشتم خوشش نمیومد از قرمز.اکثر آقایون با قرمز تحریک میشن و براساس روانشناسی رنگ نماد هست.نماد شهوت و س.ک.س.ی بودن. الان یه مدته پیله کردم به شال قرمز یا زرشکی.توی طراحی لباسهام حتما" یه عنصر قرمز هست!

گفتم که گفته باشم!

به کسی چه که من چه نمادی میپوشم!

8.من اصولا" آهنگ فارسی گوش نمیکنم.بیشتر ملل مخصوصا" روسی.(یه روز در مورد زیبایی های آهنگ روسی میرم روی منبر)

آقا ما پست گذاشتیم وبلاگ که چهارشنبه خواب میم جان رو دیدیم و فلان.

فرداش شادمهر آهنگ خونده بود "خواب خوش" که همه ی حرفها و حساسات منو در خودش جا داده بود|:

هیچی دیگه،از در و دیوار داره شادمهر می باره|: به غلط کردم افتاده|:

پ.ن:برای مورد 3 کاری از دستتون برنمیاد؟

رمز وب رو میخواد و آدرس ایمیلش رو.

10.خزعبلات بیش از حد

9.اندر خواص منفی عشق و عاشقی/:

8.از دور دوستت دارم...

رو ,یه ,میم ,جان ,چون ,های ,میم جان ,68 که ,شنبه هفته ,با همه ,به همون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها